Haber

Nişantaşı Üniversitesi Kayıt yenileme tarihi uzatıldı

Nişantaşı Üniversitesi Kayıt yenileme tarihi uzatıldı

Nişantaşı Üniversitesi Kayıt yenileme tarihi 6 Nisan 2020 tarihine kadar uzatıldı!

EĞİTİM ÜCRETİNİ ÖDEME YÖNTEMLERİ

A- KURUM ÖDEMESİ

1-) Vakıf Bank mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden "Ödemeler" menüsüne giriş yapılır, ardından bu menüden "Eğitim ve Sınav Ödemeleri" menüsüne girilir; açılan menüden "Üniversite Harç İşlemleri" menüsüne girilir ve  'Nişantaşı Üniversitesi Harç Tahsilatları' seçilerek ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir.

Ödeme işlemlerinin tamamlanabilmesi için öğrencilerimizin okul numarasını veya T.C. Kimlik Numarası’nı girmesi gerekmektedir.  İlgili bilgiler girildikten sonra öğrencinin yatırması gereken tutar ekrana gelecektir.

2- Ödemenin Vakıf Bank şubelerinden yapılabilmesi için, şubeye gidilerek kurum ödemesi yapılacağı belirtilir. Şubede ödeme yapabilmek için öğrencinin görevli memura okul numarası veya T.C. Kimlik Numarası’nı söylemesi yeterlidir.

3- Eğitim harcını Üniversite dışında herhangi bir Vakıf Bank şubesine yatıran öğrencilerimiz ödeme dekontunu [email protected] adresine mail atmalıdır.  Dekont incelendikten sonra, kayıt yenileme işlemi başarıyla gerçekleşmiş olan öğrencilerin OBİS'te kayıtlı olan telefon numaralarına bilgilendirme SMS'i atılacaktır. OBİS'te kayıtlı telefon numarası güncel olmayan öğrencilerimiz, numaralarını OBİS üzerinden güncelleyebilirler.

Telefon numaranızı güncellemek için lütfen TIKLAYINIZ.

4- Kayıt yenileme işleminin gerçekleşebilmesi için ödeme belgesinin mail atılması gerekmektedir. Mail ile bilgilendirme yapılmadığı takdirde, yapılan işlemler geçersiz sayılacaktır!

B- KREDİ KARTI İLE ÖDEME

  • Nişantaşı Üniversitesi kredi kartı ile ödeme merkezinde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanılabilir limiti öğrenim ücretini ödemeye yeterli olan Vakıfbank ve Yapı Kredi World özellikli kredi kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Akbank Axess özellikli kredi kartları, Garanti  ve Denizbank Bonus özellikli kredi kartlarıyla taksitli ödeme yapılabilmektedir.

  • Kullanılabilir limiti yıllık öğrenim ücretini ödemeye yeterli tüm banka kredi kartlarıyla tek seferde ödeme yapılabilir
  • American Express özellikli kredi kartlarından ödeme alınamamaktadır.

C-HAVALE/EFT YOLUYLA ÖDEME

Yıllık öğrenim ücreti üniversitenin aşağıdaki banka hesaplarına doğrudan Havale veya diğer bankalardan EFT yoluyla ödenebilir.

Banka ve Şube Adı: Vakıfbank Etiler Şubesi

Hesap Adı: Nişantaşı  Üniversitesi

Alıcı Adı: Nişantaşı Üniversitesi

IBAN: TR26 0001 5001 5800 7306 1054 34

Açıklama: Öğrencinin Adı Soyadı ve TC Kimlik Numarası

Resim

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..