Haber

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleşecek olan, sporu ileriye taşıyacak, ufuk açıcı fikirler, projeler ve girişimlerin buluştuğu “Sportup Konferansı” 23 Mayıs 2018 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi’nde

Nişantaşı Üniversitesi’nde Sportup Konferansı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleşecek olan, sporu ileriye taşıyacak, ufuk açıcı fikirler, projeler ve girişimlerin buluştuğu “Sportup Konferansı” 23 Mayıs 2018 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi’nde!

Sporu ileriye taşıyacak, ufuk açıcı fikirler, projeler ve girişimlerin buluştuğu Sportup Konferansı, ikinci yılında 23 Mayıs Çarşamba günü Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğinde İstanbul, Maslak 1453 NeoTech Kampüs’te düzenlenecek. Yerli ve yabancı konuk ve konuşmacıların katılacağı etkinlik bu yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın da katkılarıyla daha geniş bir etkiye ulaşacak. 

Sporda yaşanan dijital dönüşümü takip etmeyi ve bu alandaki iş fırsatlarını aktif kullanmayı amaçlayan girişimciler, yatırımcılar, marka yöneticileri, sporcular, kulüp ve federasyon temsilcileri bu konferansta yerlerini alacak.

 Sportup, sporda yenilikleri takip etmek ve hayata geçirmek isteyen herkesin olması gereken, sporda geçmişe değil geleceğe dair hikayelerin anlatıldığı tek etkinlik. Gün boyunca Türkiye ve Avrupa'dan uzman konuşmacılar ile spor, pazarlama ve startup dünyası bir araya gelerek bu alandaki iş ve proje fırsatlarını tartışacak.

 Konferans’ta öne çıkan başlıklar;
 Avrupa spor inovasyon ve startup ekosistemi
Spor ve medyada dijital spor iletişimi
Spor pazarlaması ve sponsorluklarda yenilikçi yaklaşımlar
Sporda veri kullanımı ve analizi
Spor yönetiminde dijital dönüşümün etkileri
Bir girişimcilik ve yatırım alanı olarak spor endüstrisinde fırsatlar
Spor startuplarının yatırımcı sunumları

Sportup ile sporun geleceğinde sen de yerini al

 Detaylı bilgi için tıklayınız!

 

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..