Haber

Startup Grind izmir

Startup Grind İzmir Başlıyor!

Dünya üzerinde 120 ülkede ve 350 şehirde düzenlenen girişimcilerin bir araya gelmesini amaçlayan etkinlik Startup Grind , İzmir için kolları sıvadı ve etkinlik takvimini yayınladı.

Yılın 10 ayı sizi güneşle karşılayan İzmir 4 milyon insana ev sahipliği yapıyor. Yaz ayları yaklaştıkça bu sayı git gide artış gösteriyor ve havalar ısınmaya yaklaşırken bunu fırsat bilip 8 mayıs 2018 yani salı gününüzü bu etkinliğe ayırıp ÖZGÖRKEY Grubu CIO & Yönetim kurulu üyesi ve yine aynı zamanda BMW Otomotiv CEO’su Toygun Tunçer’in tecrübelerini dinleyebilir ve kendisinin vizyonundan ve tecrübelerinden kendinize yol haritaları belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu etkinlik kapsamında sizin gibi girişimci olan çok fazla emsalinizle karşılaşabilir ve belki de bu sayede kendi girişim ekosisteminizin temellerini atabilirsiniz.


Startup Grind İzmir etkinliği Google sponsorluğunda gerçekleşecek ve etkinliğin bölüm direktörlüğünü Can Sözen , pazarlama yöneticiliğini Doğa San ve Startup Grind elçiliğini de UniverList’in kurucusu Murat Ödemiş gerçekleştirecek.

Startup Grind İzmir etkinliği hakkında detaylı bilgi almak ve kaydınızı yaptırmak istiyorsanız https://www.startupgrind.com/izmir/ adresine girip merakınızı giderebilirsiniz.

Daha önceden gerçekleştirilmiş Startup Grind etkinliklerinden bir tanesinin videosunu sizlere fikir verebilmesi adına paylaşıyoruz.
 

 


Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..