Haber

Sürekli büyüyen bir girişim ekosistemi olarak İstanbul, bu sene 20 Eylül – 23 Eylül arası Take Off Girişim Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak.

Take Off Girişim Zirvesi için nefesler tutuldu

Sürekli büyüyen bir girişim ekosistemi olarak İstanbul, bu sene 20 Eylül – 23 Eylül arası Take Off Girişim Zirvesi’ne ev sahipliği yapacak.

Teknofest Istanbul Havacılık ve Teknoloji Festivali’nin bir parçası olan Take Off, dünyanın en büyük ücretsiz girişim festivali olarak, İstanbul Yeni Havalimanı’nın da açılışını dünyaya duyuracak.

Take Off İstanbul, 5 farklı sektörde kendini tanıtacak olan, dünyanın her yanından 200 girişimi İstanbul’a getirecek. Take Off Girişim Zirvesi, Hackquarters‘ın desteği ile 100’den fazla yatırımcı, hızlandırıcılar, dünyaca ünlü konuşmacılar ve dünyanın en yenilikçi uluslararası şirketlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Temmuz ayında duyurusu yapılıp, Enerji, Çevre Teknolojileri, Sağlık, Lojistik, Uzay Teknolojileri, Savunma, Eğitim, Tarım ve Gıda alanlarında girişimlerden başvuru toplayan Take Off, şimdiden 40’dan fazla ülkeden 1000’den fazla başvuru aldı.

Teknofest Istanbul Havacılık ve Teknoloji Festivali‘nin bir parçası olan ve Türkiye Teknoloji Takımı tarafından düzenlenen Take Off Girişim Zirvesi’ne siz de ücretsiz olarak isterseniz girişiminizle (Girişimler için son başvuru tarihi: 26 Ağustos), isterseniz de bireysel katılımcı olarak başvurabilirsiniz.

 

 

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..