Haber

Türkiye İnovasyon Haftası 6-9 Aralık 2017

Türkiye İnovasyon Haftası 6-9 Aralık 2017

‘’Türkiye İnovasyon Haftası” 2017 yılı itibariyle “BORN GLOBAL” (Doğuştan Küresel) kimliğini de bünyesine dahil ederek “TÜRKİYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASI” olarak sizlerle buluşuyor.

Geçtiğimiz yıl 60.000 ziyaretçiye ulaşan; TEB, Sabancı Holding, Turkcell, THY, Arçelik ve Çalık Holding’in stratejik partner olarak destek verdiği; 31 yabancı toplam 201 davetli konuşmacının ağırlandığı; 200 üzerinde kurumun katılımı ile gerçekleşen etkinliğimizde bu yıl da, inovasyon ve girişimcilik dünyasının birbirinden değerli isimleri etkinliğimizde yer alacak.

6-9 Aralık 2017 tarihleri arasında TİM tarafından İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik bu yıl, inovasyon ve girişimcilik dünyasının tüm renklerini bir araya getiriyor. Dünya’dan ve Türkiye’den sanayicileri, akademisyenleri, üniversite öğrencilerini, teknoloji liderlerini, girişimcileri, melek yatırımcıları, sivil toplum kuruluşları ile AR-GE ve bilim teknoloji merkezlerini aynı çatı altında toplayarak Türkiye’nin gündemini değiştirecek konu ve konuşmacıları ziyaretçi ve katılımcılarımızla buluşturmaya hazırlanıyor.

 

 

BORN GLOBAL İSTANBUL


ULUSLARARASI YATIRIMCILAR VE GİRİŞİMCİLER GELECEĞİN BAŞARI HİKAYESİNİ YAZMAK ÜZERE İSTANBUL’DA

Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası süresince girişimcileri ve yatırımcıları aynı çatı altında buluşturacak Born Global İstanbul etkinliği ile; Türkiye’yi uluslararası bir girişimcilik merkezi haline getirmek ve bu merkezden küresel doğan şirketler çıkarmak hedeflenmektedir.

Born Global İstanbul, startup ve teknoloji firmalarının en önemli buluşma noktalarından biri olarak girişimcileri, yatırımcılar ve destek hizmet kuruluşları ile bir araya getirerek işbirliği fırsatları sunacak bir platform olarak tasarlanmıştır.

Ön değerlendirme sonrası seçilecek 60 ulusal ve 60 uluslararası girişimci Pitching Yarışması kapsamında jüri ve yatırımcılar karşısında sunumlarını gerçekleştirecek ve iki platformda en iyi 3 girişimci Türkiye İnovasyon ve Girişimcilik Haftası ana sahnesinde düzenlenecek ödül töreninde yatırım ödülü almaya hak kazanacaktır.

Genel alan konsepti içinde, yaratıcı fikirlerden yatırımlara uzanan sürece dair çeşitli konular, workshoplar, paneller, söyleşiler, öncü inkübasyon merkezleri, üniversiteler, teknoparklar, teknoloji şirketleri, girişimci stantları, yatırımcı ağları, fon kuruluşları ve ülke stantları yer almaktadır.

Dünyada yeni ekonomi çağının en önemli dinamiği Startup Ekosistemi İstanbul’da bir araya geliyor.

Bu ekosistemin bir paydaşı olmak için online kaydını yaptır. 
http://registration.turkiyeinovasyonhaftasi.com

 

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..