Haber

Uluslararası Engelsiz Bilişim 2018 Kongresi

Uluslararası Engelsiz Bilişim 2018 Kongresi

“Uluslararası Engelsiz Bilişim 2018 Kongresi”, 5-7 Eylül 2018’de, Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu organizasyonuyla ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğiyle Manisa- Anemon Otel’de düzenlenecektir. Kongre sekreteryası Manisa Celal Bayar Üniversitesi (Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu Sekreteryası) tarafından yürütülecektir.

Uluslararası Engelsiz Bilişim 2018 Kongresi” 2018 yılı partner ülke Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti olmuştur.

  •  

Kongreye katılacak olan tüm Kurul Üyelerimiz, Konuşmacılarımız ve Katılımcılarımızın, kongre sürecindeki planlamaların daha sağlıklı yapılabilmesi ve sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için web sayfamızda yer alan Kayıt Formunu doldurması gerekmektedir. Kayıt Formu dolduran katılımcılarımızın planlarındaki değişiklikleri kısa süre içerisinde kongre sekretaryasına bildirmeleri önemle rica olunur.

  • Katılımcı: Kongre katılımcılarımıza uygun konaklama seçenekleri ve iletişim bilgileri web sayfamızda “Konaklama” başlığında yer almaktadır.
  • Manisa Celal Bayar Üniversitesi BAP Projesi kapsamında konuşmacılarımız (çağrılı ve akademik bildiri), kurul üyeleri ve katılımcılarımıza (Sınırlı sayıda) ücretsiz konaklama imkanı verilecektir. Kayıt olma sıralanasına göre yapılan konaklama yerleştirmesine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

 Detaylar için tıklayınız

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..