Haber

Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur? 19 Haziran Salı günü saat 17:00-20:30 arasında gerçekleştirilecek.

Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur paneli

Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur? 19 Haziran Salı günü saat 17:00-20:30 arasında gerçekleştirilecek.

Faruk Eczacıbaşı’nın Daha Yeni Başlıyor felsefesi ile, içinden geçtiğimiz büyük dönüşüme farklı bir gözlükle bakmaya, sorunlara çözümsüzlükle karşılık vermek yerine, çözümün parçası olmayı seçenlere yol arkadaşlığı vadeden genç bir platform oluşturuldu; Başlangıç Noktası.

 

Kurumlar eskiyor ve hayatımızın derinliklerine işlemiş sistemlerdeki çatlaklar artan bir ivme ile büyüyor. Başlangıç Noktası, işte bu değişimleri göz önüne getirmek ve “konuşulmayanı konuşturmak” için çizgi üzeri buluşmalar düzenliyor. Tek maksatları, fikirlerin yeşermesine güçleri yettiğince aracı olmak.

 

Nisan ayı ile birlikte hayata geçen ve düzenlenen etkinlikler şöyle: “Dijital Sanat”, “İnovasyon: Eğrisi Doğrusu” ve “Enerji Sektöründe IoT ve Blockchain İle Gelen Yaratıcı Yıkım”, “Dijital Pazarlamada Veri Analitiği ve Etik”.

 

19 Haziran Salı günü saat 17:00-20:30 arasında, kokteyl prolonge eşliğinde, Joint Idea Kanyon’da gerçekleştirilecek buluşmada bu kez başlık: Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur?

 

TBV Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı'nın açılış konuşmasını yapacağı buluşmada; Salesforce kurucularından, çok ses getiren Power Up kitabının yazarı Magdalena Yeşil, ScaleX Ventures’ın kurucusu Dilek Dayınlarlı ile “Fireside chat” yapacak. Etkinlik, İnovasyon Başkanı Ussal Şahbaz'ın moderasyonundaki panel ile son bulacak.

 

Program:

17:00-17:30: Kokteyl Prolonge & Networking

17:30-17:45: Açılış Konuşması: Faruk Eczacıbaşı

17:45-18:45: Fireside Chat w/ Magdalena Yeşil (by Dilek Dayınlarlı)

18:45-19:00: Ara & Networking

19:00-20:30: Panel: Yeni Ekonomide Kadınlar (ve Erkekler) Nasıl Başarılı Olur?

Moderatör: Ussal Şahbaz

Panelistler: Magdalena Yeşil

Canan Özsoy

Bengi Korkmaz

Zeynep Dereli

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız!

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..