Nur Erdem Özeren ve Ekibinden Danışmanlık Hizmeti Al!

Univerlist ile hayallerine bir adım daha yakınsın.

Mezuna Kaldım

Danışmanlık Paketi

- Mezuna kalmanın avantajlarını ve dezavantajlarını konuşabileceksin.

- Önümüzdeki sınav dönemi için kendine hedef belirleyebileceksin.

-Özgelecek Hazırlaman için 45 dakika uzman danışmanlarla görüşebileceksin.

1000 TL
250 TL

Online Rehberlik Hizmeti Avantajları

Online rehberlik eğitimi sayesinde rehberlik hizmetinizi fiziksel olarak öğretmenin yanında bulunma zorunluluğu olmadan, farklı şehirlerde kendini kanıtlamış bir çok öğretmen sayesinde, sınav motivasyonunuzu arttırıp, doğru çalışma tekniklerini öğrenip netlerinizi arttırabilirsiniz.
Öğrencilerin gerçek mesleği rehberlik olmayan bir çok öğretmenden rehberlik hizmeti almaları ve bunun karşısında yanlış çalışma sistemi ve programlar ile hayal kırıklığına uğralamalarını ortadan kaldırıyoruz.
Sadece rehberlik hizmeti değil öğretmenlerimizin aldıkları eğitim ve kendilerini geliştirdikleri alanlara göre öğrencilere eğitim alanında bir çok hizmet veriyoruz.
Öğrencilerin varmak istedikleri son noktayı analiz ederek, kendilerine uygun meslek seçiminde vb bir çok konuda yardımcı olarak son noktaya ulaşmak için gidilecek en doğru yol hakkında yardımcı oluyoruz.

Alacağınız Hizmetle Neler Kazanıyorsunuz ?

  • Yeteneklerini ve ilgi alanlarını erken analiz ediyor
  • Kişisel ve profesyonel potansiyelini gerçekleştirmeye yönelik farkındalık yaratıyor,
  • Öğrencilerin hedeflerine yönlenmesine ve odaklanmasına yardımcı olarak başarılı bir şekilde sınava hazırlanmasını sağlıyor,
  • Öğrencilerin motivasyon ve özgüvenini en yüksek düzeye çıkararak kendi potansiyelini nasıl gerçekleştirebileceğine dair etkili, planlı ve programlı yollar görmelerini sağlıyor,