Ece İçmez · 14 Mart 2019
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nde 'Bir Yudum İnsan' belgeselleri ile hafızalarda yer eden yönetmen, yazar ve gazeteci Nebil Özgentürk ile Söyleşi ve Ödül Töreni etkinliği 19 Mart 2019 Salı saat 15.30’da MAKÜ Konferans ve Sergi Salonunda gerçekleştirilecektir.
Konuşmacı:
Nebil Özgentürk
Tarih: 19 Mart 2019
Saat: 15.30
Yer: MAKÜ Konferans ve Sergi Salonu
Editör / Ece İçmez
Hayalinizdeki üniversiteyi bulalım