Yaşar Üniversitesi Öğrenci Yurdu

İzmir

Kapasite

380

Ücret

15.500

Yurt Türü

Özel/Devlet

Yurt Tipi

Kız/Erkek

Güvenlik

Var

Yemekhane

Var


Şehir dışından ve farklı ülkelerden gelen yaklaşık 380 kişi kapasiteli yurtlarda öğrencilere güvenli ve rahat bir ortam sunuluyor. Selçuk Yaşar kampüsüne yürüyüş mesafesinde bulunan yurt, aynı zamanda Ege Ünivrsitesi hastanesi ve Bornova Forum  Alışveriş Merkezine yakın mesafede. 2-3 kişilik oda seçenekleri sunulan yurtta banyo ve tuvalet odanın içinde yer almaktadır. 


Oda Koşulları

  • Çalışma Ünitesi
  • Kitaplık
  • Mini Buzdolabı
  • Dolap
  • Ayakkabılık
  • Dıştan Aramalı Telefon
  • 24 Saat Kesintisiz Sıcak Su
  • Kablosuz İnternet Bağlantısı

Başvuru Koşulları

Öğrenci belgesi, 4 Adet vesikalık fotoğraf, İkametgah Belgesi (Nüfus Müdürlüğü ve e-devletten alınabilir.), Nüfus Cüzdanı fotokopisi, Sağlık Raporu (Aile hekiminden alınabilir.), Mikrofilm (Akciğer filmi), Cumhuriyet Savcılığından veya e-devlet üzerinden alınacak sabıkasızlık belgesi, Öğrenci veli izin dilekçesi (Öğrencilerin hafta tatillerini yurdun dışında geçirebilmeleri için velileri tarafından doldurularak imzalanan dilekçe.), Depozito ve ücretin yatırıldığını gösterir banka dekontu. Yabancı uyruklu öğrencilerin yukarıda istenen belgeler ile birlikte pasaport fotokopisi getirmesi gerekmektedir. İnternet üzerinden yaptığınız başvurular talep belirlemek için olup, kesin kayıtlar Ağustos 2017 tarihinde yapılacaktır. Not: Eksik belge getiren ve zamanında başvuru yapmayan öğrencilerin kaydı ve yerleştirme işlemi yapılamayacaktır.


Ücretler

Yaşar Üniversitesi Öğrenci Yurdu ücretlerinin tespiti genel usul, esaslara ve ilgili mevzuata uygun olarak saptanır. Depozito ücreti, öğrencinin Öğrenci Yurdunda yapabileceği zararlara karşılık tutulur,yurt ilişiği kesilmedikçe geri ödenmez. Depozito ücretinin geri ödenebilmesi için, öğrencinin Öğrenci Yurdu eşyalarını eksiksiz ve sağlam olarak geri teslim etmesi ve hakkında devam eden disiplin soruşturması olmaması ve herhangi bir borcunun olmaması gerekir.

2017-2018 Öğretim Yılı Ücretleri (Yaşar Üniversitesi Öğrencileri İçin) Oda+kahvaltı ücretidir.

Depozito500 TL
Tek kişilik oda15.500 TL
İki kişilik odada tek kişi 10.250 TL
Üç kişilik odada tek kişi9.000 TL

 

 

 

 


2017-2018 Öğretim Yılı Ücretleri (Diğer Üniversite Öğrencileri İçin) Oda+kahvaltı ücretidir.

Depozito500 TL
Tek kişilik oda15.750 TL
İki kişilik odada tek kişi 10.500 TL
Üç kişilik odada tek kişi9.250 TL

 

 

 

 

ÖĞRENCİ YURDU ÖDEME BİLGİLERİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ; https://odeme.yasar.edu.tr/sanalpos/odeme.php   *Fiyatlarımız 9 aylık konaklama için geçerlidir. *Fiyatlarımız, ısınma ,soğutma,elektrik-su kullanımı,24 saat sıcak su,internet,haftada 1 gün oda temizliği çarşaf,yastık kılıfı,nevresim verilmesi ve değişmesi hizmetlerini, kahvaltı ve konaklamayı kapsar. * Bu fiyatlara KDV dahildir.

Yorumlar (0)

Daha önce 0 kişi favorilerine ekledi
13 İmkan

Neler Var

Yemekhane
liga:
Öğrenci Mutfağı
liga:
Çamaşırhane
liga:
Spor ve Oyun Salonu
liga:
Kafeterya
liga:
Market
liga:
Televizyon İzleme Salonu
liga:
Bankamatik
liga:
Masa Tenisi
liga:
Bilardo Masası
liga:
Koşu Bandı
liga:
Revir
liga:
Etüt Odaları
liga:

Sosyal Medya